Besluit om grappig te worden
Leer in 5 weken hoe je grappig wordt en hoe je je dagelijks leven kan inzetten als oefenpodium.
Met persoonlijke begeleiding.
Humor training (online)
Dwight D. Eisenhower (president VS)
Je zou best grappig willen worden, maar je hoeft geen standupper of comedian te worden.
Je weet dat humor belangrijk is, maar je weet niet waar je moet starten.
Je wil wel grappen maken op je werk, maar ook serieus worden genomen.
Je wil jezelf met minder jargon, korter en krachtiger leren uitdrukken, om beter gehoord te worden.
Je begrijpt dat de relatie en communicatie vaak belangrijker is dan het resultaat.
Je vindt jezelf veel te serieus of vindt dat je veel te veel in je hoofd zit.
Je maakte vroeger grappen, maar ergens gaandeweg ben je ‘iets’ verloren.
Je wil stoppen met jezelf klein te houden en tegen jezelf te zeggen: ‘Ik ben niet grappig.’ ‘Ik ben niet adrem genoeg.’
Je wil jezelf opnieuw uitvinden.
Een persoonlijke reis van 5 weken
om grappiger en speelser te worden
Deze training gaat ervan uit dat je geen talent hoeft te hebben om grappig te zijn, maar dat je je humor kan ontwikkelen. Dat je het kan leren. Door je onuitputtelijke bron, je authenticiteit, aan te boren.
Je leert online aan de hand van 24 hilarische filmpjes, uitdagende opdrachten en veel persoonlijke begeleiding wat humor voor jou kan doen.
Je studeert af met een eigen speech waarin je een persoonlijk onderwerp hebt getransformeerd tot een humorvolle powertalk.
Je weet hoe je onderwerpen licht, luchtig en grappig kan maken.
Je weet hoe je complexe dingen kan versimpelen.
Hoe je een frustratie kan omzetten naar een drijfveer.
Hoe je het onbespreekbare bespreekbaar maakt.
Je krijgt meer plezier en vrijheid in het omgaan met mensen en situaties.
Je bent leuker voor jezelf en je omgeving. Quote deelnemer: “Humor is 'serious business'. Dat is niet alleen voor mij leuk, maar vooral voor mijn omgeving.”
Franc de Korte - Woordvoerder Vereniging innovatieve geneesmiddelen
Ella Hueting - Director Fontys School of Engineering
De tijdsinvestering is ongeveer 1 a 2 uur per week gedurende 5 weken.
Ja, je kan het in je eigen tijd doen. Maar je krijgt alleen persoonlijke reacties van mij op je huiswerk in de week waarin de les is opengesteld. Dit is met name om te zorgen dat je echt elke week aan de gang gaat.
Beiden. De training is standaard en de begeleiding is persoonlijk en op maat.
Ja tuurlijk, geloof me. Het is niet alleen maar weggelegd voor mensen met talent. Maar het is een manier van leven. Een manier van denken en kijken. Maar je hebt er wel lef voor nodig.
Ik bied je tools en oefeningen aan die je naar eigen smaak kan invullen. En dat is belangrijk want het gaat uiteindelijk over authenticiteit.
Stel je vragen gerust op: [email protected]
Je hebt een leven lang toegang tot deze training.